CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S
Varenummer CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S
Fabrikant SCHURTER Inc.
Beskrivelse SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
Mængde Tilgængelig 2693 pcs new original in stock.
Anmod om lager og tilbud
Dataark CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S.pdf
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S Price Anmod om pris og leveringstid online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Teknisk information af CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S
Producentens varenummer CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S Kategori Skifter
Fabrikant Schurter Beskrivelse SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
Pakke / tilfælde Bulk Mængde Tilgængelig 2693 pcs
Spændingsvurdering - DC 60 V Spændingsværdi - AC 42 V
Type Capacitive, Illuminated Afslutningsstil Wire Leads
Skiftfunktion Off-Mom Serie CPS
Panel Cutout Dimensioner Circular - 16.10mm Dia Pakke Bulk
Driftstemperatur -40°C ~ 60°C Monteringstype Panel Mount, Front
Mekanisk liv - Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Belysningsspænding (Nominel) 5 ~ 28 VDC Belysningstype, Farve LED, White/Yellow
Funktioner Ceramic Actuator Elektrisk liv -
Aktuel rating (ampere) 100mA (AC/DC) Farve - Aktuator / Cap Clear (White Filter/Diffuser)
Kredsløb SPST-NO Basisproduktnummer CPS16-NO
Aktuator Type Round, Button, Flush Aktuator mærkning P
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S er nye og originale på lager, find CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S elektronik komponenter på lager, datablad, lagerstatus og pris hos Ariat-Tech.com online, bestil CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S SCHURTER Inc. med garanti og tillid fra Ariat Technology Limitd. Forsendelse via DHL/FedEx/UPS. Betaling med bankoverførsel eller PayPal er OK.
Email os: Info@Ariat-Tech.com eller RFQ CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S online.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Indsend
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S LagerCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S PrisCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S Elektronik
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S KomponenterCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S LagerbeholdningCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S Digikey
Leverandør CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-SBestil CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S online CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S Forespørgsel
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S BilledeCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S BilledeCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S PDF
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S DatabladDownload CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S databladProducent Schurter
Relaterede dele til CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1016-S
Billede Varenummer Beskrivelse Fabrikant PDF Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1020-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1017-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1007-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1023-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1012-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1009-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1006-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1010-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1024-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1025-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1015-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1019-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1018-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1011-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1021-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1008-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1013-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1022-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1026-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1014-S SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V SCHURTER Inc.
Få et citat

Nyheder

Mere
Google er i forhandlinger med Marvell om at udvikle to AI-i...

Den 19. april 2026 (lokal tid) afslørede medierapporter, der citerer kilder, der er fortrolige med sagen, at Google, et datterselskab af Alphabet, er...

TSMC fremmer emballageteknologi på panelniveau;CoPoS Pilot...

Ifølge *The Business Times* begyndte TSMCs CoPoS (Chip-on-Panel-on-Substrate) pilotproduktionslinje at levere udstyr til sit R&D-team i februar, hvor...

Antropiske partnere med Google og Broadcom for at implement...

Den 6. april lokal tid annoncerede den amerikanske kunstig intelligens (AI)-teknologigigant Anthropic, at den har underskrevet en ny aftale med Google...

Microsoft annoncerer investering på $5,5 milliarder til at...

Den 1. april annoncerede Microsoft, at det ville investere 5,5 milliarder dollars i Singapore for at fortsætte med at udvide sin cloud- og kunstig in...

Samsung har indgået en eksklusiv HBM4-forsyningsaftale med...

Samsung Electronics vil være den første til udelukkende at levere sin næste generation af HBM4 til OpenAI, verdens største kunstig intelligens (AI...

Nye produkter

Mere
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synkron Boost Controller

Texas Instruments TPS92542-Q1 Synkron Boost-controller indeholder et synkron boostcontroller og en to-kanals monolitisk synkron bukke LED-driver med e...

Toshiba TB67H453 Single Channel H-Bridge Driver

Toshiba TB67H453 Single Channel H-Bridge Driver har en aktuel overvågningsfunktion med spændingsfeedback fra Isense-output-stiften.Enhedens absolutt...

Stmicroelectronics stsafe-a120 godkendelse ICS

Stmicroelectronics STSAFE-A120 Autentificering ICS er meget sikre integrerede kredsløb designet til at beskytte følsomme data og enheder gennem avan...

Stmicroelectronics stsafe-a optimeret godkendelse ICS

Stmicroelectronics stsafe-A optimeret godkendelses ICS gearing Advanced Cryptographic Algorithms and Key Management Techniques for at beskytte følsom...

Dioder Incorporated PI3DPX1235Q 64 CrossBar Linear Redriver

Dioder Incorporated PI3DPX1235Q 6: 4 Crossbar Linear Redriver understøtter DP Link-Training Transparent til kildeside-applikationer.PI3DPX1235Q overh...

IC Chips & IGBT modul - Varmt lager delenummer
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1018-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1038-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1020-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1010-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1019-S
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YRVAR-W1075-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1015-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1030-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1005-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1036-S
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1011-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W0000-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1034-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1003-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1009-S
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1024-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1004-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1026-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1023-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YRVAR-W1076-S
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YRVAR-W1073-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1008-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1017-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1001-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YRVAR-W1069-S
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1032-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1006-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1014-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1027-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1037-S
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1021-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1025-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YRVAR-W1074-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YRVAR-W1071-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1041-S
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1007-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YRVAR-W1072-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1033-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1035-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1040-S
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1029-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YRVAR-W1077-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1012-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1002-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1028-S
CPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1013-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1039-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1022-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YRVAR-W1070-SCPS16-NO00A10-SNCCWTNF-AI0YWVAR-W1031-S

E-mail: Info@ariat-tech.comHK TLF: +852 30501966Adresse: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.