ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3
Varenummer ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3
Fabrikant Abracon LLC
Beskrivelse CRYSTAL 18.4320MHZ 6PF SMD
Mængde Tilgængelig 236697 pcs new original in stock.
Anmod om lager og tilbud
Dataark 1.ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3.pdf2.ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3.pdf3.ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3.pdf
ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 Price Anmod om pris og leveringstid online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Teknisk information af ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3
Producentens varenummer ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 Kategori Krystaller, oscillatorer, resonatorer
Fabrikant Abracon Beskrivelse CRYSTAL 18.4320MHZ 6PF SMD
Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead Mængde Tilgængelig 236697 pcs
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie ABM8W Vurderinger -
Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead Pakke Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Driftstilstand Fundamental
Monteringstype Surface Mount Belastningskapacitet 6pF
Højde - Siddende (Max) 0.030" (0.75mm) Frekvens Tolerance ±10ppm
Frekvensstabilitet ±50ppm Frekvens 18.432 MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms  
ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 er nye og originale på lager, find ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 elektronik komponenter på lager, datablad, lagerstatus og pris hos Ariat-Tech.com online, bestil ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 Abracon LLC med garanti og tillid fra Ariat Technology Limitd. Forsendelse via DHL/FedEx/UPS. Betaling med bankoverførsel eller PayPal er OK.
Email os: Info@Ariat-Tech.com eller RFQ ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 online.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Indsend
ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 LagerABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 PrisABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 Elektronik
ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 KomponenterABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 LagerbeholdningABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 Digikey
Leverandør ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3Bestil ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 online ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 Forespørgsel
ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 BilledeABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 BilledeABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 PDF
ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 DatabladDownload ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3 databladProducent Abracon
Relaterede dele til ABM8W-18.4320MHZ-6-K1Z-T3
Billede Varenummer Beskrivelse Fabrikant PDF Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-6-B1U-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 6PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-6-K2Z-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 6PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-4-K2Z-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 4PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-6-J2Z-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 6PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-7-D1X-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 7PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-4-K1Z-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 4PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-7-B1U-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 7PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-7-J2Z-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 7PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-7-B2U-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 7PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-7-K2Z-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 7PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-7-D2X-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 7PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-7-J1Z-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 7PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-8-B1U-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 8PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-7-K1Z-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 7PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-4-J1Z-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 4PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-6-J1Z-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 6PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-6-D1X-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 6PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-6-D2X-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 6PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-4-J2Z-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 4PF SMD Abracon LLC
Få et citat
ABM8W-18.4320MHZ-6-B2U-T3 CRYSTAL 18.4320MHZ 6PF SMD Abracon LLC
Få et citat

Nyheder

Mere
Google er i forhandlinger med Marvell om at udvikle to AI-i...

Den 19. april 2026 (lokal tid) afslørede medierapporter, der citerer kilder, der er fortrolige med sagen, at Google, et datterselskab af Alphabet, er...

TSMC fremmer emballageteknologi på panelniveau;CoPoS Pilot...

Ifølge *The Business Times* begyndte TSMCs CoPoS (Chip-on-Panel-on-Substrate) pilotproduktionslinje at levere udstyr til sit R&D-team i februar, hvor...

Antropiske partnere med Google og Broadcom for at implement...

Den 6. april lokal tid annoncerede den amerikanske kunstig intelligens (AI)-teknologigigant Anthropic, at den har underskrevet en ny aftale med Google...

Microsoft annoncerer investering på $5,5 milliarder til at...

Den 1. april annoncerede Microsoft, at det ville investere 5,5 milliarder dollars i Singapore for at fortsætte med at udvide sin cloud- og kunstig in...

Samsung har indgået en eksklusiv HBM4-forsyningsaftale med...

Samsung Electronics vil være den første til udelukkende at levere sin næste generation af HBM4 til OpenAI, verdens største kunstig intelligens (AI...

Nye produkter

Mere
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synkron Boost Controller

Texas Instruments TPS92542-Q1 Synkron Boost-controller indeholder et synkron boostcontroller og en to-kanals monolitisk synkron bukke LED-driver med e...

Toshiba TB67H453 Single Channel H-Bridge Driver

Toshiba TB67H453 Single Channel H-Bridge Driver har en aktuel overvågningsfunktion med spændingsfeedback fra Isense-output-stiften.Enhedens absolutt...

Stmicroelectronics stsafe-a120 godkendelse ICS

Stmicroelectronics STSAFE-A120 Autentificering ICS er meget sikre integrerede kredsløb designet til at beskytte følsomme data og enheder gennem avan...

Stmicroelectronics stsafe-a optimeret godkendelse ICS

Stmicroelectronics stsafe-A optimeret godkendelses ICS gearing Advanced Cryptographic Algorithms and Key Management Techniques for at beskytte følsom...

Dioder Incorporated PI3DPX1235Q 64 CrossBar Linear Redriver

Dioder Incorporated PI3DPX1235Q 6: 4 Crossbar Linear Redriver understøtter DP Link-Training Transparent til kildeside-applikationer.PI3DPX1235Q overh...

E-mail: Info@ariat-tech.comHK TLF: +852 30501966Adresse: Rm 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.